piątek, 17 czerwca 2016

Pokoik gwiazdorzy!

   Z przyjemnością pochwalę się, że zaprojektowany przeze mnie dziecięcy pokoik stał się scenografią do reklamy! 
    Wczoraj gościła u mnie ekipa filmowa (nie wiem jakim cudem w tym małym pokoju zmieściło się tyle ludzi i sprzętu:)) z agencji reklamowej Apella. Jak to wszystko wyglądało możecie zobaczyć poniżej. Na efekty w postaci gotowego spotu musimy jeszcze trochę poczekać, ale już teraz bardzo cieszy mnie fakt, że komuś spodobała się moja praca i okazało się, że naprawdę warto pisać bloga :)))
8 komentarzy:

 1. Super pokoj ! A co to bedzie za reklamma ? Czy nie mozeszpowiedziec;)?

  OdpowiedzUsuń
 2. To dopiero sukces :) Takie sytuacje powodują, że nasza motywacja wzrasta o 100% i dzięki temu pracujemy z podwójnym zapałem. Miło czuć się docenionym, zwłaszcza przez osoby obce, które patrzą na efekty naszej pracy obiektywnym okiem. Poza tym, udział w reklamie to duża rzecz : ) Dobrze wiedzieć, że spece od marketingu wykorzystują do spotów realne wnętrza, a nie tylko scenografie. Zapamiętam pokoik i będę wypatrywać go w TV, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. O pięknie gratulacje! Świetnie, że Twoja praca została zauważona . Powodzenia w następnych medialnych sesjach!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! To dopiero musiało być przeżycie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten pokoik dziecięcy naprawdę robi wrażenie!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Twój blog jest wyjątkowo ciekawy, chciałabym, aby znalazł się na liście najlepszych blogów o wystroju wnętrz! Zapraszam na stronę http://dekordia.pl/najlepsze_blogi/, gdzie można pobierać odznakę Blogu na medal :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny blog o wnętrzach! Gratuluję wybrania pokoiku do reklamy :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję! Taka reklama to ogromny sukces i wyróżnienie. Dodatkowo, utwierdza to w przekonaniu, że nie nie piszesz bloga na darmo.

  OdpowiedzUsuń