niedziela, 3 kwietnia 2016

Trend - akwarele

ZAINSPIRUJ SIĘ!
   Ten trend jest prawdziwie szalony. Dla niektórych abstrakcyjne obrazy to już coś nie do końca zrozumiałego i lekko chaotycznego. A co dopiero całe ściany! Znam wielu, którzy patrząc na rozmazane akwarelowe wzory na ścianie stwierdziliby po prostu, że komuś niechcący wylała się farba, ewentualnie, że niezła była impreza... Szczerze mówiąc sama nigdy nie wpadłabym na to, że takie "murale" mogą tak fantastycznie się prezentować.

  

   Wodna farba w wersji makro to nie lada wyzwanie, nie będzie też pasowała do każdego wnętrza. Jednak możemy wprowadzić do domu ten uroczy trend w znacznie mniej drastyczny sposób, za pomocą "malowanych" akwarelą dodatków. Na przykład pięknych poduszek. 

   
   
KUP:
   Po prostu majątek mogłabym zostawić w sklepie society6, gdzie mają chyba najfajniejsze poduszki, jakie gdziekolwiek udało mi się znaleźć (zdjęcie powyżej), jednak nie byłabym sobą, gdybym nie próbowała szukać tańszych odpowiedników. Poniżej kilka propozycji do dostania w naszych sklepach (kliknięcie na obrazek przekieruje Cię do danego sklepu) za maksymalnie 40 zł:


ALBO ZRÓB!
  Jeśli z kolei nie zadowalają Cię sklepowe propozycje albo lubisz spędzać twórczo czas, możesz spróbować samemu pofarbować materiał. Poniżej trzy różne sposoby na uzyskanie akwarelowego efektu (instrukcje są po angielsku, ale myślę, że z pomocą translatora, każdy sobie poradzi). Przyznam, że nie miałam jeszcze okazji żadnego wypróbować, ale kusi mnie zwłaszcza ostatni, z pomocą... lodu! 3 komentarze:

  1. Całkiem ciekawie to wygląda. Śliczne inspiracje. Pozdrawiam wiosennie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajne są te poduszki jaśki podobają mi się i chyba też kupię do domu kilka sztuk. Bo te kolory mega fajne.

    OdpowiedzUsuń